Ev Dekorasyonu faaliyet alanımız anahtar teslimi ev iç dekorasyonu tadilat ithal duvar kağıdı olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern iç mimari dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.

Ev tadilat dekorasyon düşünüyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Komple ev dekorasyonu mobilya dekorasyonu ithal duvar kağıdı boya badana alçıpan dekorasyonu duvar kaplama panelleri zemin kaplamaları (laminant parke,seramik vb) ev tekstili alanında geniş tecrübeye sahip firmamız anahtar teslim evinizin tüm mekanlarını şık ve modern olarak dekore eder.

Evlerinizde gerekli olan ray dolap, vestiyer, portmanto tv ünitesi vb. mobilya dekorasyon uygulamaları sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ev Dekorasyon, insanların mutlu olmasını sağlar ve üzerindeki negatif enerjiyi atmasına yardımcı olur. Bunun için evinizi dekore ederken dikkat etmeniz gereken hususlar var ! En başta evinizi bütün olarak düşünüp ona göre kombine etmeniz gerekmektedir.

Ev Dekorasyonunda yardımcı olacak 5 ipucu…

image

Ev Dekorasyonu

Dekorasyon
01

Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı

Stilinizi Belirleyin: Modern, klasik, minimalist, vintage, İskandinav... Birçok farklı dekorasyon stili arasından zevkinize ve yaşam tarzınıza en uygun olanı seçin.

02

Renk Uyumu Renk Kartelası

Renklerin Gücünü Kullanın: Renkler, bir ortamın atmosferini ve ruh halini doğrudan etkileyebilir. Duvarlarınızı boyarken, mobilya ve aksesuar seçiminde renkleri bilinçli bir şekilde kullanın.

03

Mobilya Tasarımları

Ölçeği Göz Önünde Bulundurun: Mobilyaların boyutları ve yerleşimi, evinizin genişliğini ve işlevselliğini doğrudan etkiler. Ölçüleri doğru alarak, ferah ve kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz.

04

Aydınlatma

Aydınlatmanın Önemini Unutmayın: Yeterli ve doğru aydınlatma, evinizin daha konforlu ve şık görünmesini sağlar. Farklı aydınlatma türlerini kullanarak, farklı atmosferler yaratabilirsiniz. Aksesuarlarla Kişiselleştirin: Aksesuarlar, evinizin dekorasyonuna kişilik katan ve tarzınızı yansıtan unsurlardır. Tablolar, fotoğraflar, vazolar, yastıklar ve diğer aksesuarlarla evinizi güzelleştirebilirsiniz.

05

Ev Aksesuarları

Aksesuarlarla Kişiselleştirin: Aksesuarlar, evinizin dekorasyonuna kişilik katan ve tarzınızı yansıtan unsurlardır. Tablolar, fotoğraflar, vazolar, yastıklar ve diğer aksesuarlarla evinizi güzelleştirebilirsiniz

image

Ev Dekorasyon Öncesi ve Sonrası

image
Ev Dekorasyonu
Ev Dekorasyonu